Teszt portál

/ Információk / Hírek, közlemények
febr.
18

Villamosmérnöki állás

A több mint 25 éve a szakma élvonalába tartozó ELINOR Mérnökiroda Kft. gyakorlattal rendelkező tervező kollégát keres, kiemelkedő bérezéssel.

elinor

TERVEZŐMÉRNÖK

Feladatok:

  • Kisfeszültségű hálózatok tervezése
  • Középfeszültségű szabadvezeték és földkábel összeköttetések/kiváltások tervezése
  • Az elvégzett munka dokumentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú, minimum Bsc (főiskolai) villamosmérnök végzettség
  • AutoCad és MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Áramszolgáltatói tervezési feladatokban szerzett gyakorlat
  • Nagyfeszültségű hálózatok tervezésében szerzett tapasztalat
  • EN-VI kamarai jogosultság
  • Engedélyezési folyamatokban szerzett tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Változatos projekteken történő munkavégzés

Fényképes önéletrajzzal az informacio@elinor.hu e-mail címen,
vagy telefonon +36-20-342-3084-es telefonszámon lehet.