Tisztségviselők

A Magyar Mérnöki Kamara elnöke:

Barsiné Pataky Etelka
okl. építőmérnök
bpe@mmk.hu

A Magyar Mérnöki Kamara alelnökei:

Holló Csaba
okl. építőmérnök
hollocs.miskolc@chello.hu
Kassai Ferenc
geodéziai automatizálási szakmérnök, okl. építőmérnök
kf@mmk.hu
Kovács István
beruházás lebonyolítói, okl. gépészmérnök
i.kovacs@kondicad.hu
Rónay István József
okl. építőmérnök
ronay@water.hu

A Magyar Mérnöki Kamara Elnökségének tagjai:

Dr. Csenke Zoltánné
okl. vegyész
csenkezso51@gmail.com
Bezzeg János
okl. építőmérnök, üzemmérnök
beta@netra.hu
Dr. Csete Jenő
okl. gázipari mérnök
csetejeno@t-online.hu
Feilné Győry Zsuzsanna
földmérő mérnök, mérnök közgazdász, okl. mérnöktanár, térinformatikai szakmérnök
feil.zsuzsa@gmail.com
Magyar Ákos
építőmérnök, környezetgazdálkodási- környezetvédelmi szakmérnök
magyar.akos@de-ma.hu
Némethy Zoltán
okl. gépészmérnök, okl. villamosmérnök
zoltan.nemethy@logisztika.bme.hu
Polányi Péter
okl. építőmérnök
kozlekedesfejlesztes@axian.hu
Dr. Scharle Péter
mérnökmatematikai szakmérnök, okl. építőmérnök
scharle@sze.hu
Sipos László József
minőségügyi szakmérnök, villamosmérnök
siposlaj@t-online.hu
Szigetiné László Erika
villamosmérnök
szlerika@hdsnet.hu
Zarándy Pál
okl. villamosmérnök
zz.p.zarandy@t-online.hu
Szilvágyi László
okl. építőmérnök
szilvagyi@geoplan.hu

A Magyar Mérnöki Kamara Felügyelőbizottságának tagjai:

Denk András
okl. mezőgazdasági gépészmérnök
adenk@danubiusnhe.com
Gilyén Elemér
okl. építőmérnök, vasbetontechnológiai szakmérnök
gilyen.e.j@gmail.com
Lengyel Tamás
ÉME I. (g), gépészmérnök, gépipari gazdasági mérnök, okl. gépészmérnök
info@hevaszer.hu
Marjas Kornél
okl. bányamérnök
marjas.k@freemail.hu
Németh László
okl. bányamérnök
nemela@vert.hu

A Magyar Mérnöki Kamara Etikai-fegyelmi Bizottságának tagjai:

Csejtei György
okl. építőmérnök
berty@mail.kabelnet.hu
Czakó László
épületgépész mérnök
energiaplankft@chello.hu
Dr. Fekete Jenő György
okl. építőmérnök
fekete.jeno1@chello.hu
Dr. Greschik Gyula
okl. építőmérnök
greschik@iif.hu
Dr. Karvaly Elemér Frigyes
okl. építőmérnök
karvaly.elemer@hydrastat.hu
Dr. Kontra Jenő
okl. gépészmérnök
kontra@egt.bme.hu
Dr. Szabó Éva Ibolya
okl. építészmérnök
szaboe@pmmik.pte.hu
Kövesi Tibor
okl. bánya- és geotechnikai mérnök
kovesine.marta@gmail.com
Tóthné Temesi Kinga
okl. építőmérnök
temesi.kinga@kti.hu